Wyższa szkoła w Pułtusku przygotowała ofertę dla każdego. Sprawdź możliwości rozwoju

O konieczności stałego podnoszenia umiejętności zawodowych wciąż jest głośno. Nic dziwnego – wyraźna konkurencja, wysokie wymagania pracodawców i dynamiczne zmiany na rynku pracy sprawiają, że realną szansę na zatrudnienie mają wyłącznie wysoko wykwalifikowani specjaliści. Odpowiedzią na potrzeby współczesnej gospodarki jest oferta edukacyjna wyższej szkoły w Pułtusku.

Studia dopasowane do Ciebie – oferta wyższej szkoły w Pułtusku

Obecnie coraz więcej uczelni decyduje się testować innowacyjne rozwiązania edukacyjne, mające na celu upowszechnienie kształcenia akademickiego. Dzięki większej elastyczności, proponowane programy są nie tylko dostępne dla szerszego grona. Edukację online charakteryzują niższe koszty i większa swoboda nauki. Nie oznacza to jednak, że tryb zdalny całkowicie wyparł studia w klasycznej formie – przykładem może być oferta studiów wyższej szkoły w Pułtusku. Zatem, jak możesz studiować?

1. Studia stacjonarne I i II stopnia i studia jednolite magisterskie

Angażujące i wymagające pełnego podporządkowania – studia stacjonarne I i II stopnia oraz studia jednolite magisterskie wiążą się z koniecznością uczestnictwa w zajęciach teoretycznych (na terenie uczelni) i praktycznych, najczęściej organizowanych w odpowiednich instytucjach. Zdobywanie kwalifikacji w ten sposób najczęściej wyklucza jednoczesny rozwój kariery zawodowej, niemniej oferta edukacyjna jest niezwykle ciekawa.

2. Studia niestacjonarne I i II stopnia

Stanowią ciekawą alternatywę studiów stacjonarnych i umożliwiają jednoczesny rozwój kariery zawodowej. Studia niestacjonarne I i II stopnia to propozycja adresowana do wszystkich, którzy chcą kontynuować naukę, nie rezygnując z zatrudnienia – weekendowe zjazdy pozwalają w wygodny sposób łączyć obowiązki.

3. Studia podyplomowe

Oferta studiów podyplomowych stanowi odpowiedź na wymagania współczesnego rynku pracy i jest skierowana do absolwentów studiów I i II stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich. Program został opracowany w taki sposób, żeby umożliwić słuchaczom zdobycie rzetelnej wiedzy praktycznej i jest realizowany w systemie weekendowym.

4. Studia online

Studia online, dostępne w ofercie wyższej szkoły w Pułtusku, to innowacyjna propozycja edukacyjna, adresowana do wszystkich, którzy cenią sobie swobodę zdobywania wiedzy. Realizacja programu, w dużej mierze oparta na idei samokształcenia, umożliwia podnoszenie kwalifikacji zawodowych w trybie zdalnym.

https://www.vistula.edu.pl/filia-pultusk