Przykłady najtańszych samochodów elektrycznych

Kiedy myślimy o samochodach elektrycznych, często wydaje nam się, że są one zbyt drogie i niedostępne dla przeciętnego konsumenta. Jednak w rzeczywistości istnieją również modele, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Przykładem takiego samochodu jest Renault Twingo Electric.

Renault Twingo Electric to najtańszy samochód elektryczny na rynku. Jego cena wynosi zaledwie 29 900 euro, dzięki czemu jest dostępny dla szerokiego grona konsumentów. Samochód ten jest idealny do miasta, ponieważ posiada kompaktowe wymiary i niskie zużycie energii.

Renault Twingo Electric wyposażony jest w silnik o mocy 60 KM, dzięki czemu może rozpędzić się do prędkości 145 km/h. Samochód ten jest przeznaczony do jazdy w mieście, dlatego posiada zasięg wynoszący zaledwie 150 km. Mimo to jego zaletą jest szybkie ładowanie, które trwa zaledwie 1,5 godziny.

Hyundai Kona Electric – atrakcyjny samochód elektryczny z dobrym zasięgiem

Kolejnym przykładem najtańszych samochodów elektrycznych jest Hyundai Kona Electric. Ten samochód jest ceniony za swój atrakcyjny wygląd oraz dobry zasięg. Jego cena wynosi około 40 000 euro, dzięki czemu jest dostępny dla szerokiego grona konsumentów.

Hyundai Kona Electric wyposażony jest w silnik o mocy 100 KM, dzięki czemu może rozpędzić się do prędkości 145 km/h. Samochód ten posiada zasięg wynoszący aż 450 km, dzięki czemu idealnie sprawdza się w dłuższych trasach.

Wnętrze Hyundai Kona Electric wykończone jest skórą i tworzywami sztucznymi, a także wyposażone jest w wiele nowoczesnych systemów, takich jak nawigacja satelitarna czy system audio firmy Krell. Samochód ten jest również dostępny w wersji wyposażonej w system autonomicznej jazdy, dzięki czemu może stanowić ciekawą propozycję dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań.

Nissan Leaf – samochód elektryczny z bogatym wyposażeniem

Kolejnym przykładem najtańszych samochodów elektrycznych jest Nissan Leaf. Ten samochód jest ceniony za swoje bogate wyposażenie oraz nowoczesne rozwiązania. Jego cena wynosi około 38 000 euro, dzięki czemu jest dostępny dla szerokiego grona konsumentów.

Nissan Leaf wyposażony jest w silnik o mocy 110 KM, dzięki czemu może rozpędzić się do prędkości 150 km/h. Samochód ten posiada zasięg wynoszący aż 385 km, dzięki czemu idealnie sprawdza się w dłuższych trasach.

Wnętrze Nissan Leaf wykończone jest skórą i tworzywami sztucznymi, a także wyposażone jest w wiele nowoczesnych systemów, takich jak nawigacja satelitarna czy system audio firmy Bose. Samochód ten jest również dostępny w wersji wyposażonej w system autonomicznej jazdy, dzięki czemu może stanowić ciekawą propozycję dla osób szukających nowoczesnych rozwiązań.

Więcej ważnych informacji motoryzacyjnych znajdziesz w serwisie https://twojemoto.pl/.