Poznaj Dying Light 2 na konsolę PlayStation 5

Każdego dnia wybieramy sobie sposoby relaksacji. Dobrym rozwiązaniem jest zapoznawanie się z nowościami komputerowymi, w tym grami. Godzina dziennie dobrej rozgrywki, to nie strata czasu ale rzeczywista wartość dla odpoczynku. Wzmocnienie umiejętności potrzebnych do najnowocześniejszych gier to najlepsza rozrywka dla młodych osób. Zobacz co nowego słychać w świecie PlayStation 5.

4 lutego 2022 będzie można zakupić najnowszą grę firmy Sony Dying Light 2. To całkiem niedługo, bowiem za jakiś jeden tydzień. To będzie prawdziwa gratka dla miłośników gier!

Przemysław Wńtuchowicz zdobył informacje dla miłośników gier na temat Dying Light 2 do konsoli PlayStation 5. Okazuje się, że będzie możliwość wyboru. Aż trzy warianty graficzne zaoferowało Sony. Firma pokazała też jak gra prezentuje się w tych trzech trybach, aby gracze mogli zdecydować się na najbardziej dopasowany do własnych chęci.
Można wybierać spośród: Trybu Wydajności 60 FPS+; Trybu jakości z raytracingeim; Trybu rozdzielczości – 4K.
Jeżeli wiesz jakie gry ciebie interesują, w jakich klimatach lubisz grać, to na pewno odnajdziesz się, w którymś z polecanych przez Sony trybów gry Dying Light 2. Na ten moment to wszystkie informacje. Nie ma wiadomości na temat rozdzielczości w trybie 60 FPS+, skalowanym 4K czy płynności raytracingu.

Granie w trybach, nie jest trudne, jeśli wiesz jak ustawić sobie odpowiednie ustawienia. Najnowsze gry zawsze oferują specjalne dodatkowe funkcje, które ułatwiają grę. Jeśli wiesz już dokładnie jaki tryb lubisz, to pamiętaj, że w czwartym dniu lutego będzie można zakupić najnowszą grę na rynku. Czekają Cię długie godziny ze wspaniałą przygodą. Gry komputerowe to prawdziwe show! Możesz wczuć się w rolę showmana. Zapraszać znajomych i wspólnie cieszyć się rozgrywką albo samemu miło spędzić czas na odstresowującej rozrywce.