Zadanie Nikola Grbicia w reprezentacji Polski w siatkówce

Gdy pada decyzja o wycofaniu obecnego selekcjonera reprezentacji, zawsze padnie kilka propozycji nowych selekcjonerów. Tym razem siatkarze zyskali selekcjonera pochodzącego z Serbii. Jego nowym zadaniem będzie doprowadzenie Polaków do jeszcze lepszej kondycji. Wytrenowanie sportowców jest drogą po mistrzostwa.

Mamy nowego selekcjonera reprezentacji. Nikola Grbicia poprowadzi reprezentację Polski do zwycięstwa. Jego pierwszym zadaniem będzie dobranie odpowiednich osób do sztabu szkoleniowego. Siatkarze mają poprawić swoją kondycję i technikę gry. Serb ma wybrać osoby, które będą siatkarzom pomagały w osiągnięciu lepszych uderzeń i odbioru piłki. Marzeniem każdego selekcjonera są same asy z zagrywki. Prawdopodobnie nowy selekcjoner Nikola Grbicia zatrudni samych Polaków.

Każdy selekcjoner, który prowadzi reprezentację do zwycięstwa, stosuje własny system. Nikola Grbić informuje, że tylko jeden jego kolega będzie szkoleniowcem spoza polski. Jednak nie wyraził on jeszcze zgody, więc może być tak, że kadrą będą sami Polacy.

Podejmowanie decyzji o trenowaniu siatkarzy wcale nie jest proste. Jednak Polacy mają szczęście. Nowym trenerem naszych reprezentantów jest Nikola Grbić, który zapewni im nową kadrę szkoleniową.