</h1>Młoda gwiazda polskiej sceny muzycznej, Sara James, powraca z nowym utworem "Dziś mnie mija cały świat"

Na polskiej scenie muzycznej pojawia się nowe, świeże brzmienie. 15-letnia Sara James, która wcześniej pojawiła się na Eurowizji Junior oraz w amerykańskiej edycji show „Mam Talent”, prezentuje swoją najnowszą piosenkę. Tytuł tej melodii to „Dziś mnie mija cały świat”. Do napisania i wykonania tego utworu, artystka zaprosiła młodego rapera Szczyla.

Również warto nadmienić, że jest to pierwszy od dłuższego czasu utwór Sary James w języku polskim. Artystka i Szczyl pierwszy raz spotkali się podczas Gali Fryderyków 2023. Podczas tego prestiżowego wydarzenia, Szczyl zdobył nagrodę w kategorii Album Roku Hip-Hop, natomiast Sara otrzymała statuetkę za „Fonograficzny Debiut Roku”.

Ich wspólna piosenka, „Dziś mnie mija cały świat”, posiada mocno melancholijny klimat. Została osadzona w nieco pochmurnej aurze. Autorski tekst napisany przez Sarę i Szczyla zawiera ich przemyślenia o aktualnej rzeczywistości, presji spadającej na młode talenty, a także o ocenie innych ludzi. Produkcją muzyczną utworu zajęli się Johannes Römer i Lara Firulovic, którzy działały we współpracy z młodymi piosenkarzami.