Artur Baranowski ustanawia nowy rekord w "1 z 10"

Niezapomniane osiągnięcie Artura Baranowskiego podczas udziału w znanej telewizyjnej grze quizowej „1 z 10” wywołało ogromne poruszenie. Ten skromny uczestnik zaskoczył wszystkich, prawidłowo odpowiadając na każde zadane pytanie i zgarniając aż 803 punkty. Był to wynik niewystępujący wcześniej w historii programu, co sprawiło, że Baranowski stał się bohaterem wielu dowcipnych memów tworzonych przez internautów.

Artur Baranowski, pochodzący ze Śliwnik i pracujący jako ekonomista, dzięki swojej imponującej wiedzy, stał się niekwestionowanym bohaterem kultowego teleturnieju „1 z 10”. Rezultat który osiągnął, zbierając aż 803 punkty, przewyższał wszystko, co do tej pory widzowie mieli okazję obserwować. Niespodziewany rozwój sytuacji sprawił, że postać Baranowskiego przeniknęła również do sfery internetowych żartów. Internauci stworzyli wiele zabawnych memów, w których główną rolę grał nowy rekordzista.

Niestety, mimo oszałamiającego sukcesu, Baranowski nie mógł wziąć udziału w finałowym odcinku programu, który odbył się w listopadzie. Jego samochód uległ awarii, co uniemożliwiło mu dotarcie na miejsce. Mimo to, pamięć o jego wyjątkowych osiągnięciach została utrwalona przez internautów. Niektóre z memów przedstawiały Baranowskiego jako wszechwiedzącego – na pytanie „Czy wie Pan”, Artur natychmiast odpowiada „wiem”. Inne zaś ukazywały go oddającego pytanie przeciwnikowi podczas dyskusji o udziale Polaków w nadchodzących mistrzostwach Europy w piłce nożnej.