Czy Google Home może być używany jako głośnik?

Google Home ma wiele zalet i funkcjonalności. Asystent Google jest coraz częściej wykorzystywany do ułatwiania życia. Od czasu swojego pojawienia się, Google Home jest w stanie powiedzieć nam wszystko, od najnowszych wiadomości do pogody. Sterowanie głosem sprawia, że jest to proste i intuicyjne w obsłudze narzędzie, które znajdzie swoje miejsce w każdym domu, który chce poprawić komfort.

Oprócz wszystkich zalet, które Google Home już ma, musimy dodać nową: może być używany jako głośnik. Wiele osób poszukuje bezprzewodowego głośnika, dzięki któremu będą mogli słuchać muzyki w całym domu. Teraz można korzystać z Google Home na komputerze właśnie dzięki tej funkcji, czyli możliwości używania go jako głośnika.

Jak używać Google Home jako głośnika Bluetooth?

Dzięki temu, że Google Home ma połączenie Bluetooth, nie będziesz miał problemu z przesyłaniem muzyki przez niego i używaniem go jako głośnika, zobaczmy jak.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć aplikację Google Home na swoim telefonie. Robi się to w celu wybrania kompatybilnego głośnika, który ma być sparowany przez Bluetooth. Jeśli masz w domu kilka urządzeń Google Home, prawdopodobnie będziesz chciał wybrać tylko jedno, na którym będziesz odtwarzać muzykę.
Po wybraniu urządzenia dotknij „koła zębatego”, które się pojawi, aby wejść w ustawienia głośnika. Przejdź do opcji „Sparowane urządzenia Bluetooth” i sparuj je. Po wybraniu tej opcji należy wejść do telefonu komórkowego lub komputera, tj. dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth, aby je sparować.

Po prostu przejdź do ustawień Bluetooth urządzenia, które chcesz i, ze wszystkich opcji do wyboru, zobaczysz opcję, aby sparować go z Google Home. Gdy oba urządzenia zostaną sparowane, wszystkie dźwięki odtwarzane na telefonie komórkowym będą automatycznie odtwarzane przez głośnik Google Home.

Korzyści z używania Google Home jako głośnika

Używanie Google Home jako głośnika ma wiele zalet. Jak można sobie wyobrazić, główną zaletą jest możliwość słuchania muzyki, którą mamy na innych urządzeniach poprzez Google Home. Dzięki temu można cieszyć się potężnym głośnikiem w dowolnym miejscu w domu, bez konieczności korzystania z połączenia przewodowego.
Urządzenie Google Home możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce w domu i aktywować, co tylko zechcesz w danym momencie. Pamiętaj, że oprócz możliwości odtwarzania muzyki, doskonale nadaje się również do odtwarzania podcastów, audiobooków, kursów edukacyjnych – krótko mówiąc, każdego pliku dźwiękowego, który posiadasz i który chcesz, aby był lepiej słyszalny.

Jest to świetny sposób na dzielenie się muzyką z urządzenia z pozostałymi uczestnikami spotkania lub imprezy. Wykorzystaj technologię Bluetooth z Google Home, aby w pełni wykorzystać jego możliwości i słuchać muzyki w doskonałej jakości.

One thought on “Czy Google Home może być używany jako głośnik?

Dodaj komentarz