Wyjątkowa okazja na niemieckim Amazonie: PlayStation 5 Slim dostępne za jedyne 2 tys. zł

Jeżeli jesteś w poszukiwaniu konsoli PlayStation 5 Slim w najbardziej atrakcyjnej cenie, to mamy dla Ciebie doskonałe wieści. Niemiecki oddział Amazona właśnie uruchomił promocję, dzięki której możesz zakupić konsolę produkcji Sony za najniższą cenę dostępną na rynku. Warto sprawdzić tę niezwykłą ofertę.

PlayStation 5 Slim cieszy się nadal dużym zainteresowaniem ze strony klientów, toteż rzadko można znaleźć na tę konsolę znaczące obniżki cen, zwłaszcza na terenie Polski. Na szczęście istnieje niemiecka filia Amazona, która właśnie udostępniła błyskawiczną okazję na zakup tej konsoli od firmy Sony w wersji z napędem. To obniżka cenowa, którą trudno przeoczyć, gdyż żadna polska oferta nie jest nawet do niej zbliżona cenowo.

W ramach trwającej promocji, cena PlayStation 5 Slim wynosi jedynie 496,08 euro, co przekłada się na sumę 2013,99 zł. W kwotę tę wliczone są już ewentualne różnice w stawkach VAT oraz koszt przesyłki do Polski. W naszym kraju za analogiczny model sprzętu trzeba by zapłacić przeciętnie o 270 zł więcej, a w popularnych sklepach z elektroniką cena konsoli jest jeszcze wyższa.