Unikalna okazja za 800 euro: oglądanie piątkowych treningów Cristiano Ronaldo na Euro 2024

Bilety na piątkowy trening portugalskiej reprezentacji piłkarskiej, której gwiazdą jest Cristiano Ronaldo, zostały wycenione na 800 euro każdy. Wielbicielom Ronaldo, który swój debiut w reprezentacji Portugalii zaliczył w 2004 roku, docierając do finału, a w 2016 roku poprowadził drużynę do triumfu, przyszedł czas na zainwestowanie niebagatelnej sumy, aby móc obserwować jego przygotowania. Od 2023 roku, ten obecnie 39-letni zawodnik bryluje na boiskach ligi saudyjskiej.

Sześć tysięcy biletów zostało bezpłatnie rozdanych zainteresowanym. Chętnych na te darmowe wejściówki było tak wielu, że rozeszły się one w przeciągu kilku minut. Niemniej jednak, na jednym z niemieckich portali internetowych zajmujących się drobnymi ogłoszeniami, pojawiły się oferty sprzedaży kilku biletów – ceny wahają się od 400 do nawet 800 euro za sztukę.

W ramach turnieju Euro 2024 reprezentacja Portugalii rozegra swój pierwszy mecz w grupie F 18 czerwca. Ich rywalami będą piłkarze z Czech. Kolejne mecze portugalska drużyna rozegra z reprezentacjami Turcji oraz Gruzji.