Spotify podnosi ceny swoich usług – jakie nowe stawki czekają użytkowników?

Usłudze streamingowej Spotify, która jest popularnym źródłem muzyki, podcastów i audiobooków, także nie udało się uniknąć podwyżek cen abonamentu. Wszyscy użytkownicy serwisu zostali poinformowani o zbliżających się zmianach za pośrednictwem wiadomości e-mail. Czy jednak wiemy, jak bardzo wzrosną ceny i kiedy możemy spodziewać się wprowadzenia nowych stawek?

Zmiany w cenach pakietów premium Spotify zaplanowano na rok 2024. Pakiet Premium na platformie Spotify gwarantuje użytkownikom możliwość słuchania ulubionej muzyki bez żadnych przerw i irytujących reklam. Od 2024 roku, polscy subskrybenci będą musieli jednak liczyć się z podniesieniem cen wszystkich dostępnych pakietów. Dotyczy to każdej grupy abonentów, czyli studentów, klientów indywidualnych oraz rodziny czy par. Mimo że wzrost nie jest drastyczny, warto przyjrzeć się jak prezentować się będą nowe ceny:

Cena Pakietu Premium Individual wzrośnie z 19,99 zł do 23,99 zł; Pakietu Premium Student – z 9,99 zł do 12,99 zł; Pakietu Premium Duo ulegnie zmianie z 24,99 zł do 30,99 zł, a Pakietu Premium Family – z 29,99 zł do 37,99 zł.