Kabarety powracają na małe ekrany: szczegółowe informacje, kiedy i gdzie będą dostępne nowe skecze

Chociaż popularni kabareciarze zniknęli na jakiś czas z programu telewizyjnego Polsatu, wkrótce będą mogli cieszyć swoich fanów, powracając na małe ekrany. Już teraz wiemy, kiedy i za pośrednictwem jakiej platformy będziemy mogli śmiać się z nowych dowcipów naszych ulubionych komików.

Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich tych, którzy uwielbiają dobrą dawkę humoru! Kabarety szybko wracają do telewizji, a tym razem będą dostępne przez Telewizję WP. Jeszcze przed końcem lutego, co niedzielę o godzinie 20:00, co odpowiada dobrze ugruntowanemu terminowi widzów, będą emitowane nowe epizody z serii „Mistrzowie kabaretu”.

Do tej pory widzowie Telewizji WP mieli możliwość oglądania powtórek występów najbardziej znanych grup kabaretowych z omawianej serii. „Mistrzowie kabaretu” powrócili do programu tuż po tym, jak Polsat zawiesił emisję popularnego show „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” tuż przed wyborami parlamentarnymi.

Decyzja zarządu Polsatu o zawieszeniu emisji programu wywołała duże zainteresowanie mediów. Twórcy programu, w tym Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, podkreślali, że nie byli konsultowani w tej sprawie. Na początku wydawało się, że po wyborach satyrycy wrócą na antenę, ale stacja nadal powstrzymywała się od emisji nowych odcinków.