Rzeźbienie sylwetki bez wysiłku – sekret technologii truSculpt Flex od Cutera

Marzysz o doskonale wypracowanych mięśniach, ale męczące godziny spędzone na siłowni nie przynoszą pożądanych rezultatów? A może brakuje ci czasu na regularne treningi, a zależy ci na powrocie do formy sprzed lat? Dzięki nowatorskiemu zabiegowi truSculpt Flex marki Cutera, osiągnięcie wymarzonej figury jest teraz tylko kwestią czasu.

TruSculpt Flex to zaawansowane urządzenie umożliwiające modelowanie mięśni dowolnej partii ciała bez konieczności długich i monotonnych ćwiczeń. Wykorzystuje najnowszej generacji technologię MDS – Multi Directional Stimulation, która pozwala efektywnie wzmacniać mięśnie, poprawiając ich napięcie, rozbudowując masę mięśniową oraz rzeźbiąc ciało.

Proces ten składa się z trzech etapów:

PREP (faza przygotowawcza) – ma na celu rozciągnięcie i rozgrzewanie mięśni przed kolejnymi etapami. Osoby regularnie trenujące o dobrze wyrzeźbionych mięśniach mogą tę fazę skrócić lub nawet całkowicie pominąć;

TONE – etap, w którym poprzez długotrwałe i intensywne impulsy mięśnie są wzmacniane aż do wyczerpania, po czym następuje ich relaksacja;

SCULPT – jest to najintensywniejszy etap, podczas którego dochodzi do budowy masy mięśniowej i zwiększania przemiany materii. Dzieje się to poprzez indukowanie silnych, szybkich i głębokich skurczów mięśniowych, które prowadzą do minimalnych uszkodzeń mięśnia, co umożliwia zwiększenie jego objętości.

Urządzenie Cutera truSculpt Flex umożliwia przeprowadzenie indywidualnie dostosowanego programu modelowania i wzmacniania sylwetki. Do 16 głowic pracuje jednocześnie z różnym natężeniem i w wybranych sekwencjach, przy czym każda z nich jest kontrolowana osobno. To pozwala na osiągnięcie efektów porównywalnych do profesjonalnego treningu w krótkim czasie i bez konieczności wykonywania żadnych ćwiczeń.

Zabieg zazwyczaj trwa około 45 minut. Zalecane jest wykonanie od 6 do 8 sesji (2 razy w tygodniu przez 3-4 tygodnie), jednak nie jest to reguła niewzruszalna. Nie zaleca się jednak przeprowadzania zabiegu częściej niż co 48 godzin ani rzadziej niż co 7 dni. Efekty są dostrzegalne stosunkowo szybko, ale pełne rezultaty widoczne są dopiero po około 2-3 miesiącach, stopniowo narastając.